Suzi

Suzi

Suzi to psiak pełen energii i radości, który niecierpliwie oczekuje na swój dom. Mimo długiego pobytu w schronisku, wciąż zachowuje pozytywne podejście do życia i entuzjazm, który zaraża wszystkich wokół. Jej skoki i biegi pełne są radości, a każdy człowiek dla niej to powód do ogromnej radości.
W kontakcie z dziećmi Suzi emanuje miłością i entuzjazmem, choć trzeba zachować ostrożność, aby nie doszło do przypadkowych przewróceń podczas wspólnych zabaw – emocje i radość są dla niej na pierwszym miejscu.
Suzi to bardzo aktywny pies, który potrzebuje kilku solidnych spacerów, aby wykorzystać całą swoją energię. Jej uroczy pyszczek i wesołe spojrzenie sprawiają, że trudno jest nie uśmiechnąć się na jej widok. Czas najwyższy, aby znalazła swój wymarzony dom, gdzie będzie mogła cieszyć się miłością i troską rodziny.
Choć Suzi nie będzie najlepszym towarzyszem dla kotów, z odpowiednio wprowadzonym innym psem ma szanse znaleźć wspólny język. Dajmy jej szansę na szczęśliwe życie, które zasługuje na pełne miłości!
Waga: 20 kg, wys.: 45 cm.
Jest odrobaczona, zaczipowana, zaszczepiona i wykastrowana.